Мер Львова відвідав Міжнародний економічний форум Христина Процак

Сьогодні у Львові на стадіоні «Арена Львів» стартував Міжнародний економічний форум «Львівщина – локомотив промислової революції в Україні». Форум триватиме два дні – 26 та 27 жовтня. Цього року він відбувається вже всімнадцяте. Міський голова Львова Андрій Садовий також відвідав форум.


Серед учасників форуму – інвестори, підприємці, дипломати, представники міжнародних фондів, бізнес-асоціацій та банків.

Перший день Міжнародного економічного форуму включає чотири пленарні засідання. Тематика дискусій стосується питання реформ в Україні, реалізації сучасної економічної політики, відкритості влади та формування бази професійно-технічних кадрів. Другого дня учасники Форуму говоритимуть на теми агропромислового розвитку, експорту, туризму, міжнародних відносин, енергозбереження та розвитку інфраструктури.

Загалом на учасників Форуму чекає 10 тематичних панелей та десятки провідних експертів і фахівців державного й приватного сектору.

Також запланований фестиваль «Ярмарок фондів», на якому представники донорських організацій представлять можливості співпраці та залучення коштів міжнародної технічної допомоги для областей, районів, громад.

Детальна програма на сайті: http://ief.com.ua/.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин