Мер Львова зустрівся з учасниками програми УШПС 2017 року Христина Процак

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з учасниками Української школи політичних студій. Під час зустрічі говорили про місцевий розвиток як рушій трансформацій у країні.


Участь у зустрічі взяло 35 осіб, які є учасниками програми УШПС 2017 року.

Нагадаємо, міський голова зустрічався з учасниками програми 2016 року УШПС 22 вересня 2016 року.

Довідка

Українська школа політичних студій є спільним проектом Лабораторії законодавчих ініціатив та Ради Європи, що був започаткований 2005 року з нагоди 10-річчя вступу України до Ради Європи. УШПС – це освітньо-мережевий проект, розроблений з метою підвищення культури публічної політики в Україні, яка базується на принципах справедливості, довіри та діалогу.

Програма УШПС формує єдину систему цінностей, які стають основою консолідації найуспішніших діячів політики, державного управління, журналістики та юриспруденції, лідерів політичної сфери, бізнес-середовища, медіа-спільноти, громадської діяльності та академічних кіл з усієї України. УШПС ставить за мету створення форуму для діалогу, єдиного комунікаційного простору для людей, які орієнтовані на успіх, базові гуманістичні цінності та демократичні принципи й цінності, прагнучи змін у різних сферах суспільного життя.

Діяльність УШПС включає проведення щорічної Національної програми з 3-4 навчальних сесій в Україні та м. Страсбург (Франція), низки тематичних зустрічей, зокрема, в межах Клубу Школи, міжнародних заходів та навчальних візитів для учасників і випускників, а також організацію додаткових освітніх модулів на базі Школи.

Набір учасників до Національної програми Української школи політичних студій здійснюється щорічно. До участі запрошуються молоді люди (до 35 років), які вже досягли значного успіху у сфері громадської або політичної діяльності, журналістики, бізнесу, державної служби та юриспруденції.

Тренерами та лекторами виступають провідні українські та зарубіжні суспільно-політичні діячі. У рамках УШПС учасникам надаються не лише знання, а й навички, необхідні для побудови успішної політичної кар'єри, участі у процесі прийняття рішень на усіх рівнях влади, розв'язання суспільних проблем.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин