«Ми дуже раді, що сьогодні така важлива подія – підписання Угоди, яка має мету загалом покращити якість життя львів’ян», - Шевкі Аджунер Романа Куць

Сьогодні, 21 липня, Львівська міська рада та Європейський банк реконструкції та розвитку підписали Угоду про наміри щодо підготовки кредитного фінансування на суму 20 млн. євро по проекту модернізації інфраструктури ТПВ, яка включає фінансування вдосконалення системи збору і сортування відходів, першочергових заходів з рекультивації полігону в с. Великі Грибовичі та будівництва першої черги сміттєпереробного заводу.


Угода про наміри щодо підготовки кредитного фінансування є першим кроком для отримання 20 млн. євро кредитних коштів під міські гарантії від Європейського банку реконструкції та розвитку. На основі цієї Угоди в вересні-жовтні має бути укладена Основна кредитна угода, а перший транш фінансування має надійти до кінця 2017 року.

«Ми дуже раді, що сьогодні така важлива подія – підписання Угоди, яка має мету загалом покращити якість життя львів’ян. Також дуже важливо відзначити, що ми хочемо подати приклад для всієї країни як розробляти стратегію поводження з такими екологічними загрозами і ми раді допомагати у таких справах. Як тільки компанія Egis закінчить свою частину роботи з документацією, то ми зможемо говорити про продовження нашої праці. Хочу подякувати за ці зусилля, які робляться у цьому напрямку. Хочу відзначити зусилля влади і її представників зокрема, тому що насправді не так просто об’єднатися і знайти відповідну команду, яка зможе злагоджено працювати разом на вирішення спільних проблем. Важка праця кожен день – це наш девіз.

На жовтень вже буде відкрита кредитна лінія, а це означає, що на той час ми вже закінчимо всі погоджувальні процедури. Це ще раз свідчить про те, що це надзвичайно пришвидшений процес у відповідь на нагальну потребу міста. Гроші будуть доступні, як тільки ми завершимо процес документальних процедур. Якщо подивитися на те, що ми вже зробили у цій сфері, то це вже є сотні мільйонів євро, якими ми допомогли Львову», - зазначив директор офісу ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин