«Ми звертаємось до мешканців, щоб вони підтримали наше рішення про заборону продажу алкоголю в нічний час, фіксували і повідомляли нас про такі випадки», - І.Кулинич

У місті Львові заборонено продавати алкогольні напої у нічний час, а саме з 22.00 до 10.00. Станом на сьогодні 95% магазинів дотримуються таких вимог, одна є 5%, які ігнорують постанови міської ради. Для того, аби владнати це питання, у такі критичні торгівельні точки здійснюють рейди представники районних адміністрацій, правоохоронні органи та фіскальна служба. За цей тиждень такі рейди здійснили в орієнтовно 50 магазинів.


«Вчора відбулися рейди по всіх об’єктах, які порушують наші вимоги щодо продажу алкоголю в нічний час, а це приблизно 50 магазинів у місті Львові. Щоб ви розуміли, 95% магазинів, які продають алкоголь, чітко дотримуються законодавства, а інші 5% - його повністю ігнорують. Мене дивує те, що коли рейд починає свою роботу, то магазин алкоголю не продає, а тільки комісія відходить, то починається продаж алкоголю. Таке враження, що власників магазинів чітко інформують про час рейду. Ми за результатами рішення виконкому спілкувалися з керівником поліції і домовились, що біля кожного з тих магазинів треба просто виставляти якийсь пост. Тобто завдання кожного керівника району – організувати роботи таким чином, щоб там постійно були люди, які, якщо побачать, що продали алкоголь, викликали б наряд поліції, який б це фіксував.

Що робити, якщо магазини за годину знають, що буде рейд, і організовують все таким чином, щоб не було порушень. Після рейду, який був вчора, наші працівники на моє прохання прийшли без попередження по більшості тих точок і там знову був продаж алкоголю. Ми повинні навести порядок по цьому питанню», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Минулої п’ятниці відбулось засідання виконавчого комітету, на якому заслухали інформацію про виконання рішення про заборону продажу алкоголю у нічний період доби (з 22.00 до 10.00). Структурні підрозділи Львівської міської ради, правоохоронні органи, районні адміністрації і фіскальна служба отримали доручення про те, аби відпрацьовувати найкритичніші торгівельні заклади, які насправді порушують це рішення впродовж багатьох років. Рейди проводяться, на виконкомі 20 квітня ми будемо заслуховувати інформацію про виконання цього доручення. Насправді зафіксовано ряд порушень, як ми і передбачали. Коли відбувається рейд, то магазини зачинені, а коли пройшов, то продають в той чи інший час алкоголь мешканцям Львова.

Ми звертаємось до мешканців, щоб вони підтримали наше рішення про заборону продажу алкоголю в нічний час, фіксували і повідомляли нас про такі випадки. Я ще раз звертаюсь до тих підприємців, які не виконують рішення виконавчого комітету, тому що 95% виконують його впродовж 8 років.

Я думаю, що суми штрафів складатимуть від 1700 гривень і вище. З п’ятниці ми перевірили близько 50-ти магазинів по всіх районах міста Львова. Це були найбільш критичні торгівельні точки», - зазначила директор департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Травня, 2018 Середа
більше новин