Міська рада заборонила розташування об’єктів для надання послуг у сфері відпочинку та розваг в центрі міста, а також фото-послуги з використанням тварин Максим Бадік

Сьогодні під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради прийняли рішення про затвердження Положення про порядок надання послуг у сфері відпочинку та розваг на території м. Львова.


Положення передбачає низку умов, від виконання яких залежить дозвіл на надання послуг у сфері відпочинку та розваг у Львові. Зокрема, це:

  • Часові межі надання послуг – їх визначає суб’єкт господарювання, проте в межах з 9.00 до 22.00 год.
  • Заборона розміщення об’єктів для надання послуг у сфері відпочинку та розваг на просп. Свободи (у тому числі на площі перед Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької) – ареал, обмежений вул. Торговою, вул. С. Наливайка, вул. Січових Стрільців, вул. Ю. Словацького, вул. Стефаника, вул. Дж. Дудаєва, просп. Т. Шевченка, вул. О. Герцена, вул. І. Франка, вул. Підвальною, а також на пл. Ринок та в радіусі 100 м від комунальних дитячо-спортивних майданчиків.
  • Заборона надання фото-послуг з використанням тварин.

Детальніше про положення про порядок надання послуг у сфері відпочинку та розваг на території Львова можна прочитати за посиланням.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
19 Квітня, 2018 Четвер
більше новин