На Форумі е-врядування 451Е нагородили переможців студентського ідеатону: проект ефективного рішення з аналітики ТПВ Романа Куць

Сьогодні, 21 жовтня, на ревіталізованому ZAVOДі триває Форум електронного врядування 451Е. У межах Форуму відбулось нагородження переможців студентського ідеатону, який відбувся 6-8 жовтня. Переможцями ідеатону стала команда «Львівської Політехніки» (Микола Мацях, Віталій Вінниченко, Роман Віт та Любомир Древич), яка запропонувала ефективне рішення з аналітики ТПВ та smart методи поведінки зі сміттям. 


«На студентському ідеатоні ми змогли реалізувати нашу ідею, обговорити її з ментором і продовжити втілювати наш проект спільно з Львівською міською радою. Суть проекту полягає в тому, щоб налагодити ефективну комунікацію між місцевими мешканцями і міською владою у плані вивезення сміття зі Львова. Люди зможуть у декілька кліків надіслати відгук про заповненість сміттєвих майданчиків, а міська рада отримає повну статистику по місту.

У процесі реалізації проекту ми зможемо сформувати рейтинг перевізників, додати опцію фото та коментаря до відгуку. Також ми плануємо створити карту пунктів прийому вторсировини та інтерактивний посібник про те, як правильно сортувати сміття», - зазначив представник команди-переможця студентського ідеатону Микола Мацях.

Нагадаємо, у Львові 6-8 жовтня в межах Форуму електронного врядування 451 °Е відбувся всеукраїнський студентський ідеатон, у якому перемогла команда з НУ «Львівська політехніка». Переможці створили мобільний додаток і сайт, що може стати ефективним рішенням з аналітики ТПВ, та smart методи поведінки зі сміттям. Хлопці ідеатону створили сайт і мобільний додаток, за допомогою якого мешканці можуть надсилати відгук про заповненість сміттєвих майданчиків. Потім на сайті формується статистика по кожному майданчику за 1день/7днів/місяць. Ця аналітика є у вигляді круглих діаграм і статистики для максимально простого сприйняття. Потім ці дані Львівська міська рада може використовувати для покращення роботи з перевізниками.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин