На минулому тижні семикласникам організували екскурсію на ПАТ «Галичфарм» Романа Куць

Департамент економічного розвитку Львівської міської ради продовжує організовувати екскурсії для школярів навчальних закладів міста Львова. Минулого тижня управління економіки організувало для учнів 7 класу СЗШ № 24 екскурсії на ПАТ «Галичфарм».


Семикласники СЗШ № 24 з цікавістю розглядали новий сучасний завод, ознайомлювалися з новітніми технологіями та цікавими дослідами. Такі екскурсії департамент економічного розвитку організовує з метою популяризації робітничих професій.

Довідка

ПАТ «Галичфарм» успішно пройшов аудит Державної служби України з лікарських засобів щодо відповідності, гармонізації умов виробництва лікарських засобів з європейськими вимогами та отримав безстрокові ліцензії на виробництво та оптову торгівлю лікарськими засобами. Підприємство випускає лікарські засоби з 1911 року. Сьогодні асортимент виробництва налічує близько 87 (з урахуванням форм дозування) генеричних та оригінальних лікарських засобів в таких формах випуску як: ін’єкції в ампулах, таблетки, розчини, екстракти, сиропи та краплі.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин