На сесії затвердили Угоду про наміри щодо підготовки кредитного фінансування, укладену між Львівською міської радою і ЄБРР Романа Куць

Учора, 14 вересня, на пленарному засідання Львівської міської ради депутати ухвалили рішення про затвердження Угоди про наміри щодо підготовки кредитного фінансування від 21.07.2017, укладену між Львівською міською радою і Європейським банком реконструкції та розвитку.


«21 липня 2017 року між Львівською міською радою та Європейським банком реконструкції та розвитку підписано угоду про наміри щодо підготовки кредитного фінансування з метою реалізації інвестиційного проекту модернізації інфраструктури поводження з твердими побутовими відходами, включаючи збір відходів, переробку, утилізацію та рекультивацію полігону в с. Грибовичі в об’ємі першочергових заходів.

Відповідно до Угоди ЄБРР розглядає можливість участі в проекті шляхом надання довгострокового фінансування в сумі до 20 мільйонів євро. Банк спільно з Львівською міськрадою планує звернутися до Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля по грантове фінансування в сумі до 10 мільйонів євро», - зазначила начальник управління інвестицій та проектів Львівської міської ради Ольга Сивак.

відео: Андрій Андрух

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин