На сесії затвердили зміни до міського бюджету на 2017 рік Ганна Пищула

Сьогодні, 8 червня, під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради депутати проголосували за ухвалу «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік». Відповідну ухвалу підтримало 44 депутати, враховуючи доповнення голови бюджетної комісії.


Як повідомив директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук, за пропозиціями головних розпорядників коштів пропонується здійснити перерозподіл видатків, передбачених у міському бюджеті м. Львова на 2017 рік.

А саме, виділити додаткові кошти в сумі 181,6 тис.грн. управлінню капітального будівництва на виконання рішень судів, у тому числі на оплату заборгованості по заробітній платі працівникам управління за квітень поточного року в сумі 144,4 тис.грн., нарахувань на зарплату в сумі 31,1 тис.грн. та оплати судового збору в сумі 6,1 тис.грн. за рахунок зменшення видатків, передбачених виконавчому комітету ЛМР.

У зв’язку із збільшенням чисельності працівників управління соціального захисту на 26 одиниць, пропонується збільшити видатки управлінню на оплату праці та нарахування на зарплату до кінця поточного року на суму 1672,3 тис.грн. за рахунок видатків на коригування міжбюджетних трансфертів.

Також, відповідно до розпорядження голови Львівської ОДА від 22.05.2017 № 412/0/5-17 «12/0/5-17 «Про виділення коштів для надання одноразової адресної допомоги на придбання навчального приладдя дітям із багатодітних сімей» для міського бюджету м. Львова передбачена субвенція з обласного бюджету Львівської області в сумі 173,7 тис. грн. 

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин