На сесії затвердили зміни до переліку об’єктів, видатків на які будуть здійснюватися з бюджету розвитку Ганна Пищула

На сесії Львівської міської ради затвердили ухвалу «Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова». За прийняття цієї ухвали проголосувало 42 депутати.


Як повідомила Ірина Кулинич, директор департаменту економічного розвитку ЛМР, запропоновані зміни погоджені з профільними депутатськими комісіями і є пропозиціями головних розпорядників коштів. Також ці пропозиції були затверджені рішенням виконавчого комітету ЛМР.

Зокрема було внесено зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок залишку коштів, який утворився на 01.01.2017 у бюджеті розвитку міського бюджету м. Львова. Розпорядником цих коштів є управління освіти ЛМР. Кошти будуть спрямовані на капітальний ремонт об’єктів управління освіти.

Також перерозподіл коштів відбувся в управлінні фінансів, управлінні культури, охорони історичного середовища, управлінні транспорту та департаментах економічного розвитку, житлово-комунального господарства та інфраструктури та ін.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин