На ZAVOДі триває другий день Форуму електронного врядування 451Е Романа Куць

У Львові на ревіталізованому Заводі «РЕМА» [ https://www.facebook.com/ZavodPublic/ ] 20-21 жовтня триває Форум електронного врядування 451Е, на якому обговорюють креативну стратегію розвитку міст, інновації, відкриті дані та розвиток е-врядування у Львові, в Україні і загалом у світі. Організаторами Форуму є управління ІТ Львівської міської ради. 


Нагадаємо, у Львові 19 липня 2017 року відбулось підписання Меморандуму щодо співпраці з розробки стратегії прориву міста Львова до 2027 року. Візія стратегії прориву міста Львова до 2027: місто гідного життя, базованого на довірі, чесності, взаємоповазі та взаємодії, що веде до добробуту, самореалізації та суспільного блага через розвиток креативності - творення нових ідей, знань та їх впровадження. Одним з етапів втілення креативної стратегії розвитку міста Львова є ревіталізація старих промислових зон, зокрема заводів, у зв’язку з чим цьогорічний Форуму е-врядування проводять на новій експериментальній локації ZAVOД.

Довідка

Концепція передбачає створення умов для високої концентрації творчих людей та інтелектомістких галузей економіки, які за рахунок продукування ідей та інновацій, а також поширення європейських цінностей (довіра, взаємодопомога, толерантність тощо) змінюють не лише економіку, але й спосіб співіснування людей та організацій. Зазвичай у таких містах суттєво зростає рівень життя, мінімізується корупція, вони стають помітними на регіональних та глобальних ринках праці та інноваційних технологій.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Лютого, 2018 Вівторок
19 Лютого, 2018 Понеділок
більше новин