«Наше покоління має шанс збудувати успішну країну», - А. Садовий під час зустрічі з учасниками Київської школи економіки

Сьогодні міський голова Львова зустрівся з учасниками Київської школи економіки. Під час зустрічі обговорили, зокрема, особливості економічного розвитку України, закордонний досвід. Також мер Львова розповів про інвестиційний клімат у Львові. 


Участь в зустрічі взяли понад 30 членів Київської школи економіки.

«У нас сьогодні в місті важливий день – у нас святкують 106-ту річницю народження Пласту. Я був би щасливий, якби усі пластуни працювали у міській раді», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий на початку зустрічі.

Учасників зустрічі цікавили запитання щодо процесів децентралізації та безпосереднього впливу на місцеве самоврядування. Мер Львова розповів про ініціативу міської ради щодо спільних рейдів та перевірок щодо продажу алкоголю вночі та дітям. Зокрема, мер наголосив на важливості співпраці з поліцією, розповів про ті моделі, які діють в інших великих містах світу, коли місцеве самоврядування має важелі впливу на служби громадського порядку, поліцію тощо. Також обговорено вирішення транспортного питання у Львові, поводження з ТПВ, співпрацю міста з міжнародними фінансовими інституціями, зокрема ЄБРР ті ЄІБ.

«Ми би дуже хотіли, щоб децентралізація, яка розпочалась, пішла у глибину. Бо сьогодні мери міст не мають впливу на громадський порядок. Ми в п’ятницю мали дуже гострий виконавчий комітет. У нас у Львові останні 8 років діє заборона на продаж алкоголю з 22 год до 8 год, але є ряд магазинів, які це порушують. Чому? Бо мають прикриття. Ми викликали поліцію, податкову. Через тиждень будемо знову збиратись. Наприклад, моя остання розмова з мером Нью-Йорка. Він на такі речі має вплив. Тому я би дуже хотів, щоб ми у країні мали можливість більше делегувати. Це суттєво мінімізує рівень корупції. Важко говорити про реформи в країні, де корупція є хребтом», - розповів Андрій Садовий, мер Львова.

На запитання про свій рецепт успіху, міський голова Львова відповів, що треба  «багато працювати, вірити в Бога і любити людей».

Обговорено тему реформування системи оподаткування в Україні, загальну політичну та економічну ситуацію.

«Наше покоління має шанс збудувати успішну країну. Я в це вірю», - додав Андрій Садовий, міський голова Львова.

Київська Школа Економіки пропонує вільно конвертовану освіту через дві Магістерські програми в галузі економіки спільно з Університетом Х'юстона (UH). Ці програми KSE викладають англійською мовою професори, які здобули ступінь PhD (доктор філософії) в ЄС і американських університетів. Підготовка KSE дала можливість 104 випускникам здобути ступінь PhD у кращих західних університетах.

KSE також пропонує MBA та короткострокові програми з бізнесу та менеджменту. KSE пропонує програму Агро-МВА і, починаючи з січня, KSE запускає МВА з HR, IT, Маркетингу і Менеджменту. Крім того, восени KSE запускає програми державного управління.

KSE є лідером в області консультування з питань політики і розробки в Україні в цей історичний момент. KSE збирає лідерів громадянського суспільства, аналітичних центрів, представників уряду, видатних економістів, мислителів, лідерів бізнесу та бізнес-асоціацій. Випускники KSE займають важливі позиції в Україні і на міжнародному рівні з World Bank, EBRD, IBRD, EIB, і US Federal Reserve Banks.

Найпопулярніші новини сьогодні

Сьогодні
13 Липня, 2018 П'ятниця
більше новин