«Нічого неможливого немає, а якщо ти думаєш в колі креативних людей, то вирішиш будь-які проблеми», - А.Садовий на зустрічі зі стартаперами Романа Куць

Сьогодні у Львові стартував «Тиждень креативного підприємництва», що триватиме до 9 вересня, під час якого успішні підприємці мотивують і навчають бізнес-старту молодих людей. У межах Тижня міський голова Львова зустрівся зі засновниками стартапів. Під час зустрічі обговорити роль креативного підприємництва й економіки для міста і країни.


«Наша країна буде мати шанс за однієї умови: якщо основною статтею бюджету буде освіта і просвітництво, бо це буде тягнути за собою креативну економіку і креативне мислення. У Львові бізнес був завжди, ще з часів заснування міста. У мене є один принцип розвитку міста: брати на роботу людей, які є розумніші і талановитіші від мене. Мій святий принцип – це багато працювати, вірити в Бога і любити людей. Нічого неможливого немає, а якщо ти думаєш в колі креативних людей, то вирішиш будь-які проблеми. Найголовніше – це бути з людьми, які мають моральну основу», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, у Львові 4-9 вересня триває «Тиждень креативного підприємництва», організований Львівською міською радою та ГО «Креативне місто», де успішні підприємці мотивують і навчають бізнес-старту молодь.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин