О. Іщук про розмір державної субвенції на 2018: «Якби ми додатково не передбачили коштів, то було б проблематично навіть вплатити заробітну плату працівникам освіти і охорони здоров’я» Прес-служба ЛМР

У бюджеті 2018 передбачених коштів, які місту мають надійти як субвенція з державного бюджету на сферу освіти на медицини, є недостатньо. Відтак місто виділяє з власних коштів 215 мільйонів додатково на медицину та 81 мільйон на освіту. Якби місто цього не зробило, під загрозою була б навіть виплата заробітної плати освітянам та медикам. Про це під час спілкування з журналістами сказав директор департаменту фінансової політики Олег Іщук.


«Освітня субвенція з державного бюджету зменшилась цього року, а на соціальний захист зросла. Зменшилась освітня субвенція на 94 мільйони, у зв’язку з тим, що Міністерство освіти запровадило нову форму перерахунку по розподілу коштів між регіонами. Там беруться за основу 5 чи 6 показників. Мови немає, що цього не достатньо. Тому що з міського бюджету ми мусіли достати 215 мільйонів на медицину додатково, і достали 81 мільйон на освіту. Якби ми цього не зробили, то було б проблематично навіть вплатити заробітну плату працівникам освіти і охорони здоров’я. От було сьогодні питання від депутатів: чого бюджет розвитку не росте. Та власне за рахунок того, що ми додаєм те, що держава не додала. Якби ми цього не мусили робити, то бюджет розвитку був би більший», - прокоментував бюджет міста 2018 директор департаменту фінансової політики Олег Іщук.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Квітня, 2018 Понеділок
більше новин