Обслуговування коштів міського бюджету Львова у частині бюджету розвитку здійснюватиметься в установах банків державного сектору Ганна Пищула

Депутати підтримали ухвалу «Про обслуговування коштів міського бюджету м. Львова у частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ в установах банків державного сектору у 2018 році». За відповідне рішення проголосувало 36 народних обранців.


«Відповідно до Бюджетного кодексу України надано право за рішенням місцевої ради здійснювати обслуговування коштів місцевих бюджетів в установах банків державного сектору. Обслуговування коштів у банках здійснюється на підставі договору, що укладається між банком та місцевим фінансовим органом або розпорядником (одержувачем) бюджетних коштів за умови прийняття місцевою радою відповідного рішення. Таке рішення приймається до 25 грудня року, що передує плановому, і протягом такого періоду не змінюється.

У 2018 році пропонується здійснювати обслуговування в установах банків державного сектору коштів міського бюджету м. Львова у частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ за рішенням керівника установи», - доповіла Ліна Миколаїв, в.о. директор департаменту фінансової політики ЛМР.

Згідно прийнятої ухвали у 2018 році обслуговування коштів міського бюджету м. Львова буде здійснюватися в установах банків державного сектору:

- у частині бюджету розвитку, у тому числі за рахунок коштів, що передаються із загального до спеціального фонду (бюджету розвитку);

- у частині власних надходжень бюджетних установ за рішенням керівника установи.

Відповідно виконавчому комітету доручено визначити за погодженням з постійною комісією фінансів та планування бюджету установу банку державного сектору для обслуговування коштів міського бюджету м. Львова у частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Березня, 2018 Вівторок
19 Березня, 2018 Понеділок
більше новин