Перший день «Тижня креативного підприємництва» завершився обговоренням креативних просторів міста та історій успіху людей у бізнес-індустрії Романа Куць

Сьогодні, 4 вересня, тривав перший день «Тижня креативного підприємництва», у межах якого відбувся бізнес-сніданок «Історія успіху Марка Зархіна» та бізнес-тур з Анною Петровою. Перший день «Тижня» завершився у Lem Station (вул. Дмитра Вітовського, 57), де львів’ян, стартаперів та всіх охочих об’єднала панельна дискусія на тему «Місто креативної економіки», під час якої обговорили успішних людей в бізнес-індустрії та креативні простори міста Львова. 


У панельній дискусії, яка завершувала сьогоднішній перший день «Тижня креативного підприємництва», взяли участь заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко (модератор), засновниця Startup Ukraine Анна Петрова, співзасновниця радіо «Сковорода» Мар’яна Романяк, керівник програми місцевого економічного розвитку «Western NIS Enterprise Fund» Ірина Озимок, засновниця ІТ-школи LITS Анна Косарєва.

«Дуже важливо, щоб підприємець знав, що він робить, щоб у нього було своє «навіщо». У мене колись була велика мрія розвивати Україну, щоб «Made in Ukraine» - це було круто, щоб люди хотіли створювати українські речі, щоб відбувались ось такі «Тижні креативного підприємництва». Тобто 7 років тому це була маленька мрія і в кожного є якась така мрія щось змінити.

Коли я починала, то я говорила до своєї аудиторії, до людей. Дуже часто підприємці дуже займаються навчанням, але кожен другий з них боїться йти до клієнтів, боїться спитати, яка їх потреба чи проблема. Я інтуїтивно правильно зробила у 2011 році, що я не пішла до звичайних людей, а пішла до підприємців.

У мене була дуже велика віра, щоб створити цей стартап «Ukraine». Для підприємця важливо мати відповідне мислення та навички, а навички отримуєш тільки через практику, у той час як знання можна знайти всюди: у книжках, від людей, в інтернет-ресурсах», - зазначила засновниця Startup Ukraine Анна Петрова.

«Я щойно зрозуміла, що моя освіта – це економіка підприємства, але знаєте, у мене не було жодної пари про креатив. Нас не вчили, що таке потреба і як шукати якусь креативну ідею, але зараз цього можна навчитися: є багато лекцій, тренінгів. Головне, що я вам скажу, не забувайте про команду. Якщо у вас є команда ваших однодумців, ви змотивовані однією ідеєю, то у вас все вдасться», - зазначила співзасновниця радіо «Сковорода» Мар’яна Романяк.

Нагадаємо, 4-9 вересня у Львові триває «Тиждень креативного підприємництва», де успішні підприємці мотивують і навчають бізнес-старту молодих людей.

Завтра у межах «Тижня» відбудеться:

  • 09:00 - Бізнес-сніданок «Історія успіху Вардкеса Арзуманяна» Libraria  (вул. Лесі Українки, 14)
  • 09:00 - Бізнес-сніданок "Креатив в освіті для наймолодших" Brown cafe (вул. Корнякта, 1)
  • 14:00 - Лекції в школах міста "Підприємець у 16? Місія нездійсненна?"

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин