«Підписання цієї Угоди дуже сприятиме просуванню процесу вирішення екологічної проблеми», - Крістофер Раунд Романа Куць

Сьогодні, 21 липня, відбулось підписання Угоди про наміри щодо підготовки кредитного фінансування на суму 20 млн. євро по проекту модернізації інфраструктури ТПВ, яка включає фінансування вдосконалення системи збору і сортування відходів, першочергових заходів з рекультивації полігону в с. Великі Грибовичі та будівництва першої черги сміттєпереробного заводу. Угоду підписали Львівська міська рада та Європейський банк реконструкції та розвитку. 


Угода про наміри щодо підготовки кредитного фінансування є першим кроком для отримання 20 млн. євро кредитних коштів від Європейського банку реконструкції та розвитку.

Французька компанія Egis працює над підготовкою проектної та тендерної документації. Компанія Egis визначена офіційним технічним консультантом Європейського банку реконструкції та розвитку за цим проектом, всі учасники домовились максимально прискорити проходження всіх процедур.

«Компанії Egis дуже приємно долучитися до цього важливого процесу у здійсненні технічного обґрунтування та підготовки документації. Підписання цієї Угоди дуже сприятиме просуванню процесу вирішення екологічної проблеми. Ми вже зробили фактично половину роботи, але згідно з нашим попереднім планом ми повинні завершити роботи з підготовки тендерної документації до кінця жовтня», - зазначив керівник проекту та спеціаліст у сфері поводження з ТПВ компанії Egis Крістофер Раунд.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин