Понад 250 експертів індустрії гостинності впродовж трьох днів 18-20 жовтня відвідали Львівський туристичний форум Уляна Шпуляр

«Туризм: Перенавантаження » - такою була цьогорічна тема форуму. На Форум приїхали учасники зі всієї  України: це і ті, хто працюють у галузі туризму, і представники об’єднаних територіальних громад,  а також місцевих влад.


У перший день форуму, 18 жовтня, гостей надихав своїм виступом «Туристичний прорив» Павло Шеремета -  засновник Майстерні стратегії PRORYV, Києво-Могилянської бізнес-школи. Варто відзначити, що виступ зібрав аншлаг.

У другий день форуму, 19 жовтня, учасники брали участь у панельних дискусіях за участю вітчизняних та закордонних фахівців галузі, майстер-класі та тренінгу.

«Нам приємно, що впродовж трьох днів Форум став майданчиком, що об’єднав ключових гравців та кращих фахівців індустрії гостинності України, а також з-за кордону. Ми прагнули, щоб учасники були не лише слухачами, але й могли отримати реальний прикладний практичний досвід, і ми раді, що нам це вдалося зробити», - відзначила керівник управління туризму ЛМР Галина Малець.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин