Сьогодні у приміщенні Львівської міської ради провели семінар-навчання для керівників підприємств Романа Куць

У межах пілотної інспекційної кампанії щодо виявлення фактів незадекларованої праці Львівська міська рада спільно з Державною службою України з питань праці та Міжнародною організацією праці організовує семінари-навчання для керівників  підприємств міста Львова.


Сьогодні проведено семінар-навчання для керівників підприємств у приміщенні Львівської міської ради за участі ГУ Держпраці, Державної фіскальної служби, Центру зайнятості та Пенсійного фонду. У семінарі взяли участь представники 60 підприємств Львова.

Під час семінару розглядались питання щодо практичного застосування Постанови КМУ від 26 квітня 2017 року № 295, якою затверджено Порядок здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про працю (набрав чинності 16.05.2017). Окрім цього, обговорили питання щодо  практики застосування штрафних санкцій ГУ Держпраці за недотримання мінімальних гарантій та вимог трудового законодавства.

Семінари  проводяться у формі діалогу, таким чином усі присутні мають можливість отримати відповіді на актуальні для них запитання.

Наступні семінари-навчання, на які запрошують керівників підприємств міста Львова, відбудуться:

21 червня 2017 о 10:00 год. у приміщенні Галицької районної адміністрації (м. Львів, вул.Ф.Ліста,1  актовий зал),

27 червня 2017о 10:00 год. у приміщенні Залізничної районної адміністрації (м. Львів, вул.Виговського,34, актовий зал),

29 червня 2017 о 10:00 год. у приміщенні Франківської районної адміністрації (м. Львів, вул.Ген.Чупринки,85 актовий зал),

30 червня 2017о 11:00 год. у приміщенні Сихівської районної адміністрації (м. Львів, пр.Ч.Калини,66, конференц-зал).

Участь у семінарах безкоштовна.

Найпопулярніші новини сьогодні

18 Квітня, 2018 Середа
більше новин