«Сьогоднішня угода важлива, бо передбачає суму самого кредиту орієнтовно 20 млн євро і грантові кошти, орієнтовно від 10 до 11 млн євро», - А. Садовий Христина Процак

Сьогодні, 21 липня, Львівська міська рада та Європейський банк реконструкції та розвитку підписали Угоду про наміри щодо підготовки кредитного фінансування по проекту модернізації інфраструктури ТПВ у місті Львові, яка є першим кроком для отримання 20 млн. євро кредитних коштів від Європейського банку реконструкції та розвитку. Ці кошти дадуть змогу розпочати першочергові заходи з рекультивації Грибовицького полігону, будівництва першої черги сміттєпереробного заводу та загального вдосконалення системи збору й сортування відходів у місті.


«Ми підписуємо угоду про наміри про підготовку кредитного фінансування з Європейським банком реконструкції та розвитку по програмі покращення інфраструктури поводження з твердими побутовими відходами у Львові», - зазначила Ольга Сивак, начальник управління інвестицій та проектів ЛМР.

«Для нас дуже важливий день, бо ми починаємо ще один великий проект з Європейським банком реконструкції та розвитку. Мова йде про комплексний підхід до вирішення питань поводження з ТПВ – мова йде про будівництво великого комплексу по переробці відходів, мова про рекультивацію самого полігону в Гибовичах, мова про систему поводження з ТПВ. Наше завдання – зробити все якісно, щоб цей проект відповідав усім екологічним нормам Європейського Союзу, щоб він потім був базовим для того, щоб подібні комплекси будувати в Україні. Європейський банк реконструкції та розвитку є надійним партнером для міста Львова і ми за останні 8 років надзвичайно багато реалізували проектів. Це ще один великий проект, який ми реалізовуємо разом, бо це команда висококласних фахівців, яка залучає найкращих експертів. Сьогоднішня угода важлива, бо передбачає суму самого кредиту орієнтовно 20 млн євро і грантові кошти, орієнтовно від 10 до 11 млн євро, як допомогу на вирішення усіх екологічних проблем», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

На основі Угоди про наміри щодо підготовки кредитного фінансування по проекту модернізації інфраструктури ТПВ у вересні-жовтні буде укладена Основна кредитна угода, а перший транш фінансування має надійти до кінця 2017 року. Відповідно до цієї Угоди, Львівська міська рада отримає доступ до кредитної лінії на суму до 20 млн. євро під міські гарантії. Оскільки це екологічно-соціальний проект, то до кредитної угоди готові надати місту додатковий грант, що є надзвичайно важливою складовою співпраці у межах втілення проекту.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин