«Тільки інвестиції в науку, в новітні технології, у захист інтелектуальної власності, у верховенство права є єдиним правильним шляхом», - А. Садовий Романа Куць

Сьогодні у Львові на стадіоні «Арена Львів» стартував Міжнародний економічний форум «Львівщина – локомотив промислової революції в Україні». Форум триватиме два дні – 26 та 27 жовтня. Цього року він відбувається вже всімнадцяте. Форум також відвідав міський голова Львова Андрій Садовий, який поспілкувався з учасниками і наголосив на важливості стрімкого розвитку інноваційних проектів в Україні.


«Ми повинні зрозуміти і усвідомити нові реальності. Ілон Маск пропонує з Америки літати в Японію за 30 хв. Ми живемо в час, де швидкості змінюються  у рази і ніхто Україну чекати не буде, поки ми вирішуватимемо свої проблеми. Тільки інвестиції в науку, в новітні технології, у захист інтелектуальної власності, у верховенство права є єдиним правильним шляхом. У першу чергу, я хочу звернутися не до влади, а до підприємців і бізнесменів. Дуже часто підприємці мають ілюзію, що люди, які сідають у владні кабінети, мають надздібності і надможливості. Чесно скажу, це не є правда. Дуже часто ця влада людей псує і їх погіршує. Бізнес повинен сам брати це в свої руки і бути більш активними. Сьогодні ми маємо забезпечити виживання, враховуючи той відтік кадрів, який сьогодні є. Нам потрібно забезпечити заробітну платню і мати достатньо ресурсів, щоб люди залишалися на місцях», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, спілкуючись з учасниками Форуму.

Серед учасників форуму – інвестори, підприємці, дипломати, представники міжнародних фондів, бізнес-асоціацій та банків.

Перший день Міжнародного економічного форуму включає чотири пленарні засідання. Тематика дискусій стосується питання реформ в Україні, реалізації сучасної економічної політики, відкритості влади та формування бази професійно-технічних кадрів. Другого дня учасники Форуму говоритимуть на теми агропромислового розвитку, експорту, туризму, міжнародних відносин, енергозбереження та розвитку інфраструктури.

Загалом на учасників Форуму чекає 10 тематичних панелей та десятки провідних експертів і фахівців державного й приватного сектору. 

Також запланований фестиваль «Ярмарок фондів», на якому представники донорських організацій представлять можливості співпраці та залучення коштів міжнародної технічної допомоги для областей, районів, громад.

Детальна програма на сайті: http://ief.com.ua/.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин