«Це велика можливість для молодих людей отримати хорошу і розумну роботу, добру зарплату і умови», - А.Садовий під час відкриття офісу Oxford Biolabs у Львові Романа Куць

У Львові відбулось відкриття нового офісу Oxford Biolabs. Офіс розташований на пл. Петрушевича, 3, кім. 501. Новий офіс у Львові забезпечить умови світового класу для 100 висококваліфікованих робочих місць протягом найближчих 3 років. На церемонії відкриття міський голова Львова Андрій Садовий вручив ювілейну монету ім. Короля Данила Галицького та привітав дирекцію компанії з відкриттям нового офісу у Львові.


Фото: Олександр Мазуренко

«Це дуже велика честь для мене і моїх колег брати участь у церемонії відкриття нового офісу англійської компанії. Це велика можливість для молодих людей отримати хорошу і розумну роботу, добру зарплату і умови. Дозвольте мені дати вам маленьку обіцянку: ми готові давати вам максимум підтримки від Львівської міської ради», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

«Я дуже рада бути присутня сьогодні на цьому чудовому заході. Мені приємно, що такий офіс відкрито у Львові. Це фантастично бачити відділи компанії Oxford Biolabs, які працюють в Україні. Я хочу побажати вашій компанії успіху у цій фантастичній будівлі», - розповіла Кеті Коттрел – Перший Секретар та Керівник торгового відділу Посольства Великої Британії в Україні.

Оксфорд Біолабс була зареєстрована у Великій Британії у 2009 році. Оксфорд Біолабс Україна – це на 99,99% дочірня компанії Великої Британії та зареєстрована у Львові у 2013 році. Наразі у Львові існує близько 40 штатних працівників.

Фото: Олександр Мазуренко

Компанія спеціалізується на розробці натуральних харчових добавок та косметики від втрати волосся, сивини, старіння шкіри та для загального тонусу здоров'я.

На даний час новий офіс складається з офісного приміщення площею 500 кв.м. та резервної (додаткової) зони площею 200 кв.м. Компанія самостійно профінансувала розвиток цього офісу.

Новий офіс у Львові забезпечить умови світового класу для 100 висококваліфікованих робочих місць протягом найближчих 3 років. Команда у Львові охоплює такі напрямки діяльності: 1) фінанси та адміністрація; 2) ІТ та електронна комерція; 3) розробка продуктів; 4) підтримка клієнтів; 5) продаж.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Квітня, 2018 Понеділок
більше новин