Цьогоріч усі шестикласники Львова у межах курсу «Основи здоров’я» вивчатимуть «Навігатор по етикетках» Романа Куць

Перші зустрічі виробників Львівщини із робочою групою педагогів розпочались 18 липня, щоб підготувати оновлений посібник для учителів та робочі зошити для учнів «Навігатор по етикетках». Це вже другий сезон проекту, перший стартував у 2015, протягом якого школярі вивчали етикетки на продуктах харчування, щоб вибирати лише якісне.


Цього року «Навігатор по етикетках» вивчатимуть в межах курсу «Основи здоров’я», будуть залучені усі школи Львова – понад 100 навчальних закладів. Це вже другий проект, мета якого спільно із провідними виробниками, педагогами і Львівською міською радою зробити справді важливий соціальний внесок в освіту львівських школярів. Проект «Навігатор по етикетках» започаткували з огляду на те, що продукти харчування у великих містах найчастіше купують у супермаркетах, тому є потреба навчити школярів правильно читати етикетки, уміти відрізнити і вибрати якісний та корисний продукт.

«Унікальність цього проекту в тому, що він об’єднує різні аудиторії людей. Адже за одним столом збираються виробники, освітяни, представники влади, щоб спільними зусиллями створити такий інноваційний формат навчання, який би був цікавим та практичним. Це наше львівське ноу-хау як в партнерській співпраці, так і в навчальному процесі», - додає голова комісії фінансів та планування бюджету Львівської міської влади Вікторія Довжик.

У новому навчальному році усі шестикласники Львова отримають нові робочі зошити, щоб виконувати креативні завдання, вивчати етикетки та робити власні висновки, які продукти вибирати на полицях супермаркету. 

Ініціаторами цього соціально-освітнього проекту є Львівська міська рада, Навчально-методичний центр освіти міста Львова та компанія «Євротек», яка взяла на себе зобов’язання організаційно супроводжувати проект. 

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин