У Львові 3-9 вересня відбудеться «Тиждень креативного підприємництва» Романа Куць

Львів активно творить стратегію креативного міста, тобто найбільші надії у сфері економіки воно покладатиме на творчий підхід. Таким чином 3-9 вересня у Львові проведуть «Тиждень креативного підприємництва», де успішні підприємці мотивуватимуть і навчатимуть бізнес-старту молодих людей.


У межах Тижня успішні креативні підприємці Львова та регіону мотивуватимуть і навчатимуть азам бізнес-старту студентів, старшокласників, молодих людей. Щодня відбуватиметься бізнес-сніданок, лекторій в університетах, школах та під відкритим небом.

«Зараз з різними середовищами триває партисипативна стратегія розвитку креативного міста. І це важливо для Львова: чи буде місто конкурувати з іншими містами, чи будемо залучати активних креативних людей до Львова. Важливим елементом креативу є наявність можливості розвитку стартапів, креативного підприємництва і власне захід, який повинен відбутись на початку вересня, покликаний створити розголос про те, що створювати стартапи - це натхненно та цікаво. Кожен може показати, де і які практичні поради можна застосувати, аби реалізувати власну ідею.

Від заходу ми очікуємо, що більшість людей зацікавиться підприємництвом, захоче долучатись і знайде партнерів для створення власного бізнесу», - зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

«Тиждень креативного підприємництва вперше організовуємо до Дня підприємця. Ми плануємо зробити цей захід масштабним і щорічним, аби привернути увагу до цієї тематики. Протягом тижня на гостей заходу чекатимуть бізнес-сніданки, які розпочинатимуться о 9.00 в різних локаціях міста. Будь-хто зможе до них долучитись, вони всі різної тематики, про це можна дізнатись на сторінці події у Фейсбук.

У перший день ми говоритимемо, що таке креативне підприємництво, на які аспекти воно поділяється. Другий день охоплюватиме школи міста: ми плануємо зустрічі з молодими успішним підприємцями (6 шкіл Львова). У третій день ми відвідаємо університети, адже це аудиторія, яка думає про власні стартапи. Четвертий день - день, присвячений соціальному підприємництву і бізнес-зустріч із начальником управління інвестицій та проектів Львівської міської ради Ольгою Сивак. Останній день - день ІТ», - зазначила координатор заходу Яна Пекун.

«Інноваційне та соціальне підприємництво є важливою галуззю ведення господарської діяльності людини. Ніхто не сумнівається, що не тільки для Львова, а й для України це надзвичайно велика проблема. Ми маємо багато ідей і серед науковців, які досліджують соціальні проблеми, і серед студентства, а це ініціативні люди із цікавими ідеями та проектами, реалізація яких вирішила б ряд локальних проблем міського господарства. Приємно усвідомлювати, що молодих людей цікавить не лише максимізація прибутку, а й вирішення ряду соціальних проблем громади, міста, регіону, а цей захід допоможе їм у майбутньому зробити перші кроки», - зазначив декан економічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка Ростислав Михайлишин.

«Наша основна мета — популяризація і створення нової стратегії міста, побудованих на концепціях креативного міста. Ми долучаємось до організації тижня креативного підприємництва, бо нашою метою є побудова нових сторін економіки та взаємостосунків між людьми. На нашу думку, популяризація підприємництва є важливою, бо в нашому суспільстві є декілька важливих криз ментального характеру: довіри між людьми, довіри між собою.

Ми хочемо розказувати людям, що партнерство - це не так страшно. У нас також великий страх перед ризиком, що призупиняє розвиток підприємництва, зокрема інноваційного. І ще одна серйозна проблема -- нетолерантність до помилок та поразок.

Ми хочемо, щоб молодь розуміла, що підприємництво - абсолютно нормальний варіант розвитку себе в житті, що в цьому можна реалізовуватись, як і в будь-якій роботі, і це важливо для нашої економіки, адже це сприяє подальшому розвитку інновації і дозволяє людям, які не можуть реалізувати себе, як найманий працівник, знайти себе у власній справі», - зазначив представник ГО «Креативне місто» Всеволод Поліщук.

«За тиждень ми очікуємо побачити багато натхнення, провести ряд розмов про підприємництво і як ми його бачимо, бо підприємці – це дуже креативні люди. Креативність перш за все – це ідея, коли ти власну творчість намагаєшся втілити в життя. Основним відкриттям Тижня буде презентація стартапів країни, і ми хочемо показати, що плануємо зробити власне у Львові.

Львів дійсно відкрите місто, ми бачимо це навіть у створенні цього заходу, бо це креативні люди, які прагнуть змін до кращого. Ми бажаємо бути частиною цих змін і тому долучаємось до «Тижня креативного підприємництва», - зазначила засновниця «Startup Ukraine» Анна Петрова.

Нагадаємо, 19 липня у Львівській міській раді відбулось підписання меморандуму щодо співпраці з розробки стратегії прориву міста Львова до 2027 року. Метою цього Меморандуму є встановлення процедури взаємодії, зміцнення ділових зв’язків та розвитку взаємного співробітництва між Громадською організацією «Креативне місто», ТОВ «Прорив» та комунальною установою Інститутом міста.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
19 Квітня, 2018 Четвер
більше новин