У Львові відбулось урочисте відкриття Днів фінансової обізнаності: із 1 до 3 листопада львів’ян навчатимуть впевнено керувати фінансами Романа Куць

Сьогодні, 1 листопада, у Львові відбулось урочисте відкриття Днів фінансової обізнаності. На відкритті учасників привітав заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, який наголосив на важливості розвитку економіки у синергії з іншими галузями, що забезпечить креативний розвиток міста у всіх сферах.


Фото: Олександр Мазуренко

Цьогорічний захід проводиться під гаслом «Керуй фінансами впевнено!» і покликаний заохотити львів’ян приділити ще більше уваги управлінню власними фінансами та бюджетом, підготувати молодь до прийняття впевнених та зважених фінансових рішень.

У межах Днів фінансової обізнаності відбуватимуться інтерактивні тренінги, ігри та семінари для молоді, лекції та презентації від провідних фінансистів країни. Охочі зможуть відвідати також унікальну історичну експозицію українських грошей та сучасних пам’ятних монет, що вперше представлена за межами Національного банку України.

До Львова приїхало 15 професійних спікерів, аби навчити львів’ян упевнено керувати фінансами. Головні організатори та учасники проекту: Національний банк України, USAID «Трансформація фінансового сектору», ДВНЗ «Університет банківської справи», Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО), компанія Visa, Незалежна асоціація банків України (НАБУ).

Заходи  Днів фінансової обізнаності відбуваються у Будинку вчених за адресою вул. Листопадового Чину, 6.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин