У Львові з’явиться «розумний» екскурсійний маршрут «Вперше у Львові» за книгою Ілька Лемка «Львів понад усе» Уляна Шпуляр

Таке рішення ухвалили сьогодні на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради.


Маршрут буде візуалізуватися з допомогою кам’яних табличок з QR-кодами, розміщеними на хідниках біля культурних та історичних пам’яток. Зчитавши QR-код, можна буде отримати інформацію про об’єкт на свій смартфон. Кам’яні стрілочки на тротуарах вказуватимуть шлях до наступної локації. Таким чином буде складатися цілісний унікальний піший маршрут.

Мандрівка Львовом об’єднає 15 найцікавіших пам’яток міста. Маршрут починатиметься біля фонтану Нептуну, що на площі Ринок. За 2-3 години можна буде пройти унікальні «першості» Львова та дізнатись цікаві подробиці про них. Символом львівського маршруту обрали усміхненого левчика.

«Львів – креативне місто. Нам завжди цікаво підтримувати  інноваційні проекти. Тому ми  як співорганізатори радо взяли участь у проекті «Розумні маршрути», мета якого – популяризувати унікальні об’єкти туристичного зацікавлення через використання сучасних інформаційних технологій», - сказала начальник управління туризму Галина Малець.

Маршрут буде доступний чотирма мовами: українською, англійською, німецькою, польською, а згодом  китайською.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин