У понеділок стартує «Тиждень креативного підприємництва»: успішні підприємці мотивуватимуть і навчатимуть азам бізнес-старту молодь Львова Романа Куць

У понеділок, 4 вересня, у Львові розпочинається «Тиждень креативного підприємництва», у межах якого відбуватимуться бізнес-сніданки, лекторій в університетах, школах та під відкритим небом. «Тиждень» триватиме до 8 вересня, завершиться кар’єрним воркшопом «Lviv business START UP LAB» і обговоренням «Освіта майбутнього».


Львів активно творить стратегію креативного міста, тобто найбільші надії у сфері економіки воно покладає на творчий підхід. Таким чином 4-9 вересня у Львові триватиме «Тиждень креативного підприємництва».

«Тиждень креативного підприємництва» стане початком у навчанні людей працювати у класичних бізнесових сферах життя, але з творчим підходом. Промоції та ефективного навчання у Львові потребує підприємництво загалом. У місті не вистачає бізнес-освіти, є криза довіри в суспільстві, що означає більш ускладнений шлях до створення партнерських проектів і стартапів, бракує здатності до ризику і толерантності до невдач», - зазначають організатори.

Серед уже зголошених лекторів: ресторатор Марк Зархін (КумпельГруп/Kumpel Group), організатори музичних подій Іван Остапович та Тарас Демко (Collegium Musicum), Дмитро Косарєв (співзасновник IT-компанії N-iX), Олег Мацех (співвласник Вініл Клуб), Олександр Чернологов (БОЇМ. Гастромандри) та інші.

Нагадаємо, 19 липня у Львівській міській раді відбулось підписання меморандуму щодо співпраці з розробки стратегії прориву міста Львова до 2027 року. Метою цього Меморандуму є встановлення процедури взаємодії, зміцнення ділових зв’язків та розвитку взаємного співробітництва між Громадською організацією «Креативне місто», ТОВ «Прорив» та комунальною установою Інститутом міста.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин