У Ратуші триває «Ніч енергетики» Христина Процак, фото - Олег Кохан

Цієї ночі у Ратуші розпочався нон-стоп з лекцій «Ніч енергетики». Лекції читатимуть з 21.00 до 6.00 год. На подію завітав міський голова Львова. Організатори закликають встигнути на «Ніч енергетики» львів’ян та гостей міста. 


Протягом усієї ночі, з 21.00 до 6.00 год. ранку, провідні експерти енергетичної галузі країни та найуспішніші представники бізнесу проводять 9-годинний нон-стоп із лекцій, на яких розповідатимуть про нові технології у електроенергетиці, дадуть прикладні поради із використання та примноження знань та навичок для побудови кар'єри у цій галузі, а також розкажуть, як креативні ідеї із розвитку електроенергетики можна втілити у реальні проекти. 

«Ратуша вперше за свою вікову історію відчинить двері своїх залів  для молоді вночі. Ніч енергетики проходитиме прямо у сесійній залі, отже, окрім основної програми на  учасників очікує безліч енергетичних сюрпризів та цікавинок», - повідомляють у департаменті розвитку Львівської міської ради.

За результатами попереднього анкетування для участі у проекті у Львові обирають 200 учасників: студентів, випускників вишів, аспірантів, молодих вчених та винахідників у  наступних напрямках енергетики (електроенергетика, в тому числі, й «зелена енергетика»), IT-технологій та телекомунікацій, менеджменту та економіки, міжнародних відносин, екології та охорони довкілля, права  та PR-у і комунікації.

Фото Олег Кохан

«Бачу, що тут є багато людей з мудрими очима. Мій досвід в житті показує, що з енергетикою завжди треба мати справу. Перед тим, як стати міським головою, я довго очолював підприємство Південьзахіделектромережбуд, яке збудувало всі високовольтні лінії в західній, центральній і південній Україні.

В енергетику, як правило, потрапляють розумні люди. Тому цей день може для вас бути цікавим і важливим. Цей день переросте в ніч. Я також маю свою відповідь на запитання, чому це все робиться вночі. В нас дуже багато років є традиція проводити нічні екскурсії в Ратушу, навіть у кабінет мера. Вночі приходить в декілька разів більше людей, ніж вдень. Ми також маємо добру практику у Львові – за останні роки до 10 тис студентів пройшли стажування в міській раді. Потім кращих ми беремо на роботу в міську раду. Сьогодні половина працівників мерії, це хлопці та дівчата, які прийшли сюди стажерами. Хто з вас не піде в енергетику, може прийти в міську раду.

Нема нічого не можливого. 6 років тому ми у Львові подумали, аби почати випускати нові трамваї. Не було ні бази, ні досвіду. Все нормально – ми сьогодні випускаємо нові трамваї. Також ми почали випускати у Львові електробуси. І плануємо збільшувати закупівлю трамваїв, електробусів для міста. Я вважаю, що майбутнє – за екологічно чистим транспортом. Навіть трамвайну колію ми збудували з центру міста у спальний район Сихів. Ця колія має довжину 11 км – це більше, ніж у всіх містах України збудовано за роки незалежності. Я гордий з цього, бо це зроблено у Львові. бажаю, щоб ви знайшли себе, мали добру роботу і користали з тих шансів, які завжди є поруч. В Україні треба працювати. Дуже просто виїхати за кордон і робити багатими інші країни своїм інтелектом. Працювати треба тут, розвивати свою країну, бо в нас іншої країни нема», - привітав учасників «Ночі енергетики» міський голова Львова Андрій Садовий.

За новинами проекту “Ukrenergo Laboratories” слідкуйте за посиланням. За детальнішою інформацією слід звертатися за електронною адресою: ukrenergolaboratories@gmail.com.

Нагадаємо, проект “Ukrenergo Laboratories” розпочався із Харкова, і на подібному заході зібрав понад 400 учасників та 550 реєстрацій, 17 спікерів з різних міст України та охопив своєю енергією усе місто. Ніч енергетики пройде також і у Києві. 

Найбільш мотивованим та талановитим учасникам буде запропонована участь у наступному етапі проекту - Soft Skills School у Львові. Це дводенна школа, де учасники набудуть таких практичних навичок, як робота у команді, менеджмент проектів, побудова ефективних внутрішніх та зовнішніх комунікацій, пошук та аналіз інформації, а також відпрацювання та прийняття рішень. Після цього будуть сформовані проектні команди, які братимуть участь у Битві проектів та Енергетичному хакатоні заради можливості втілити свої ідеї у реальні проекти, а також стати креативною частиною найбільшої електроенергетичної компанії країни - системного оператора “Укренерго”.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин