У вівторок стартувала краудфандингова кампанія Центру підприємництва УКУ Романа Куць

У вівторок, 12 грудня, стартувала краудфандингова кампанія Центру підприємництва УКУ на «Спільнокошті» [ https://biggggidea.com/project/tsentr-pidpriemnitstva-ukranskogo-katolitskogo-universitetu/ ] -  її метою є зібрати кошти на реалізацію навчальної програми з акселерації cтартапів.


Ціль кампанії зібрати 500 тисяч гривень за 100 днів (з 13.12.2017 по 21.03.2017). Зібрані кошти підуть на проведення двох пре-акселераційних та акселераційних програм упродовж наступного року; проведення Demodays - фінальних презентацій перед потенційними інвесторами по завершенню програми; підтримку та співпрацю з проектами після закінчення акселерації.

«Центр підприємництва УКУ - це шанс для студентів розпочати свою справу разом з колегами, випускниками університету чи учасниками навчальних програм LvBS. Підтримайте освітній простір УКУ», - каже Софія Опацька, декан-засновник Львівської бізнес-школи УКУ, проректор УКУ з науково-педагогічної роботи

«Я вірю в те, що у цьому Центрі молоді підприємці з України будуть створювати нові амбітні проекти і розвивати свої компанії та країну на краще», - додав Олександр Акименко, ментор Центру підприємництва УКУ, засновник Y&Design.

Довідка

Центр підприємництва УКУ - бізнес-акселератор, створений Львівською бізнес-школою (LvBS) та Українським католицьким університетом на основі практик кращих акселераторів за кордоном у партнерстві з українськими та іноземними фахівцями. Це освітня платформа, яка допоможе у побудові бізнесу, залученні перших користувачів, прототипуванні і масштабуванні.

Під час навчання відібрані команди учасників отримають знання з розвитку бізнес-стратегій, основ tech-підприємництва, продажу та маркетингу, фінансів та інвестицій, розвитку команди, дизайн-мислення та прототипування їхнього продукту.

Підтримати Центр можна тут .

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин