В. Довжик, голова бюджетної комісії: «Якби медична субвенція була в повному обсязі, ми ці 250 мільйонів могли б скерувати на обладнання» Прес-служба ЛМР

У бюджеті розвитку міста передбачено 35 мільйонів на медицину, з них 27 – на обладнання. Ще 215 мільйонів виділяється на дофінансування коштів, яких бракує, у зв’язку з замалим обсягом субвенції на охорону здоров’я з держбюджету. Якби субвенція державою була закладена в повному обсязі, то всі ці 250 мільйонів, можна було б скерувати на нове медичне обладнання для медзакладів Львова. Про це сказала під час виступу в ході сесії Львівської міської ради голова комісії фінансів та планування бюджету Вікторія Довжик.


«Необхідно збільшувати в бюджеті кошти на медичне обладнання – це наша спільна позиція усіх депутатів. Але не хочу, щоб поширювалась не повна інформація. З бюджет розвитку ми передбачаєм 35 мільйонів на медицину, з них 27 – на обладнання. Але якщо говорити взагалі про витрати на охорону здоров’я, то давайте пригадаєм 215 мільйонів, які ми доплачуємо до медичної субвенції, яку нам не дали. Відповідно насправді ми витрачаємо 250 мільйонів на медицину.

Якби медична субвенція була в повному обсязі, ми ці 250 мільйонів могли б скерувати на обладнання, яке нам так необхідно, але, на жаль, є таке законодавство, тому змушені ці кошти виділяти. І тому на обладнання маємо тільки 27 мільйонів», - наголосила під час виступу голова комісії фінансів та планування бюджету Вікторія Довжик.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Квітня, 2018 Понеділок
більше новин