В цю п’ятницю у Львові відбудеться конференція «IT Jazz» Максим Бадік

У п’ятницю та суботу у Львові відбудеться конференція «ІТ Jazz». Подія пройде у дворику львівської Ратуші, де зберуться підприємці львівської ІТ індустрії, відомі спікери з-за кордону та представники влади, які спільно обговорюватимуть розвиток ІТ індустрії у Львові.


Конференція передбачає три панельні дискусії на важливі теми розвитку технологій в Україні та інвестицій, а також на тему креативного міста. Об 11.00 під час першої дискусії «Україна на порозі технологічної сингулярності: правда чи міф?» з доповідями виступлять - Тарас Кицмей (президент асоціації IT Ukraine, член ради правління SoftServe), Діана Франсіс (член Консультаційної ради аналітичного центру Hudson Institute), Олексій Скрипник, (співзасновник компанії ELEKS, депутат ВРУ), Наталія Микольська (заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі) та Володимир Лавренчук (СЕО Raiffeisen Bank Aval).

У другій дискусії на тему інвестицій «Investment & M&А в українському світі технологій» візьмуть участь Бахром Ібрагімов (керівник операцій ЄБРР), Діпак Бхандарі (компанія Avendus), Олена Кошарна (головний виконавчий директор Horizon Capital), Дмитро Лисицький (СЕО компанії Influ2) та Геррі Кехіл (ЄБРР).

Остання дискусія присвячена важливій темі розвиткові креативного міста: «Креативне Місто: динаміка, інновація, дії». Під час дискусії виступлять Єлена Волошина (керівник Міжнародної Фінансової Корпорації в Україні), Ярослав Рущишин (директор Trottola), Андрій Садовий (міський голова Львова), Олег Денис (віце-президент компанії SoftServe) та Андрій Павлів (СЕО компанії N-iX).

Другого дня для усіх, хто вболіває за розвиток Львова та цікавиться новітніми технологіями, о 16.30 год. відбудеться презентація наймасштабнішого у Львові проекту інноваційного району IT Park. Львівський ІТ Кластер запрошує усіх на місце майбутньої забудови на вул. Чмоли, 1.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин