«Ваше місто Львів прекрасне, куди не подивишся», - Перший Секретар та Керівник торгового відділу Посольства Великої Британії в Україні Романа Куць

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з Першим Секретарем та Керівником торгового відділу Посольства Великої Британії в Україні Кеті Коттрел. Під час зустрічі обговорили можливості співпраці у сфері бізнесу, економічну співпрацю між містом Львовом та Посольством Великобританії в Україні. Також обговорили можливість проведення круглого столу з представниками Великої Британії навесні. Кеті Коттрел приїхала у Львів, щоб взяти участь у відкритті нового офісу Oxford Biolabs на пл. Петрушевича, 5.


«Наше місто змінюється кожен день, саме у Львові можна зрозуміти атмосферу нашої країни. Сьогодні ми разом з вами відкриваємо великий офіс. Наш регіон по залученні інвестицій є кращим, ніж столичний. Але я великий оптиміст і вірю, що Україна буде кращою завтра. Отож, ті, що інвестують у нашу країну, будуть також мати успіх. Моя робота – максимально сприяти тим компаніям, які заходять у Львів.

Під час вашого наступного візиту до Львова ми б могли зустрітися і провести так званий круглий стіл з цікавими людьми Британії, аби обговорити потенціал нашого міста та можливість залучення інвестицій», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

«Ваше місто Львів прекрасне, куди не подивишся. Сьогодні в обід ми відкриваємо новий офіс Oxford Biolabs, який забезпечить умови світового класу для 100 висококваліфікованих робочих місць. Наступний мій візит до Львова буде навесні, ми могли б тоді провести спільну зустріч», - розповіла Кеті Коттрел, Перший Секретар та Керівник торгового відділу Посольства Великої Британії в Україні.

Довідка

Кеті Котрелл з 2017 року Перший секретар та керівник торгового відділу Посольства Великої Британії в Україні.

2014 – Заступник директора департаменту міжнародної торгівлі Посольства Великобританії в Росії.

2011-2013 – заступник лідера команди, Emerging Powers, Лондон.

2007-2011 – Перший секретар з політичних питань Посольства Великобританії в Сербії.

2003-2007 – Консул Посольства Великобританії в Кувейті.

1999-2003 – Другий секретар з комерційних питань Посольства Великобританії в Росії.

1991-1998 – асистент з досліджень Research Analysts, Лондон.

Освіта

1986-1990 – Факультет Слов’янських та східноєвропейських студій, Університет Лондона.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Квітня, 2018 Понеділок
22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин