«Важливо, щоб львів’яни отримали більше інформації про своє рідне місто», - А. Садовий під час відкриття «розумного» туристичного маршруту Христина Процак

Сьогодні, 27 вересня, Львівська міська рада спільно із Vodafone Україна відкрили унікальний інноваційний туристичний маршрут «Вперше у Львові» за книгою Ілька Лемка «Львів понад усе».


«Ми сьогодні маємо змогу отримати новий додатковий сервіс, де можна ще більше вивчати і досліджувати місто. Львів завжди був містом інновацій, тому це нова і цікава інноваційна річ», - зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

Стартує маршрут біля фонтану Нептуну, що на площі Ринок. Загальна довжина маршруту «Вперше у Львові» – 3,5 км. Так гості та мешканці міста зможуть за 2-3 години ознайомитись з цікавими пам’ятками міста та дізнатись про них подробиці. Символом львівського маршруту став привітний левчик.

«Розумний» львівський маршрут прокладено з допомогою стрілок та спеціальних табличок з QR-кодами, символікою та номерами локацій. Таблички з QR-кодами на маршруті встановлюються безпосередньо біля пам'яток, а стрілки вказують шлях до наступної локації.

Під час зчитування QR-коду з допомогою смартфона або планшета людина потрапляє на сторінку з докладним описом і фото найближчого історичного чи культурного об'єкта – площі, будинку, пам'ятника. До опису пам’яток додаються посилання на детальну карту міста із зазначенням місць, де розташовані інші QR-таблички.

Додатково до інтернет-версії маршруту «Вперше у Львові» створено паперові путівники із описом маршруту та локацій. Путівники знаходитимуться у Центрі туристичної інформації та в магазинах Vodafone у Львові.

Зараз маршрут доступний чотирма мовами: українською, англійською, німецькою та польською, а згодом буде китайською. Також розглядається варіант французького перекладу.

відео Андрій Андрух 

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин