«Відсоток кредиту буде набагато нижчий, ніж той, по якому Україна платить, як держава, коли залучає кошти», - А. Садовий Романа Куць

Сьогодні, 21 липня, Львівська міська рада та Європейський банк реконструкції та розвитку підписали Угоду про наміри щодо підготовки кредитного фінансування по проекту модернізації інфраструктури ТПВ у місті Львові, яка є першим кроком для отримання 20 млн. євро кредитних коштів від Європейського банку реконструкції та розвитку. Ці кошти дадуть змогу розпочати першочергові заходи з рекультивації Грибовицького полігону, будівництва першої черги сміттєпереробного заводу та загального вдосконалення системи збору й сортування відходів у місті. 


На основі Угоди про наміри щодо підготовки кредитного фінансування по проекту модернізації інфраструктури ТПВ у вересні-жовтні буде укладена Основна кредитна угода, а перший транш фінансування має надійти до кінця 2017 року. Відповідно до цієї Угоди, Львівська міська рада отримає доступ до кредитної лінії на суму до 20 млн. євро під міські гарантії. Оскільки це екологічно-соціальний проект, то до кредитної угоди готові надати місту додатковий грант, що є надзвичайно важливою складовою співпраці у межах втілення проекту.

«Жодна країна світу не може розраховувати на такі прекрасні умови, які має сьогодні Львів у співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку. Насправді, це інвестиційні кошти на найвигідніших умовах, які тільки можуть бути.

У нас є стандартні відсотки, по яких ми працюємо , тут ми повинні врахувати, що тільки 10 млн. євро ми отримуємо гранту - це кошти, які не потрібно віддавати. Також у нас буде відкрита кредитна лінія на суму 20 млн. євро, і коли вже ми вже братимемо ці кошти, тоді й буде чітко прописаний відсоток, який буде залежати від багатьох факторів. Відсоток кредиту буде набагато нижчий, ніж той, по якому Україна платить, як держава, коли залучає кошти», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин