Виконавчий комітет затвердив висновок доцільності реструктуризації кредиту від ЄБРР для ЛМКП «Львівтеплоенерго» Ганна Пищула

Сьогодні виконавчий комітет затвердив висновок щодо доцільності реструктуризації кредиту ЛМКП «Львівтеплоенерго» від Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації «Проекту модернізації інфраструктури теплопостачання м. Львова».


Як повідомила Ірина Кулинич, директор департаменту економічного розвитку ЛМР, обсяг кредиту, який підлягає реструктуризації становить 20 млн. євро. Строк, на який продовжується кредит з 2017 року - 12 років, з пільговим періодом 2 роки. Схема погашення кредиту – двадцятьма рівними (або максимально рівними) платежами кожні шість місяців після завершення періоду дії зобов’язань щодо надання коштів.

Нагадаємо, «Проектом модернізація інфраструктури теплопостачання м. Львова» передбачено: заміна магістральних теплових мереж, встановлення індивідуальних теплових пунктів (ІТП), встановлення системи диспетчеризації та моніторингу, встановлення ТЕЦ на біопаливі.

Реалізація цих заходів забезпечить зростання економічної ефективності роботи ЛМКП «Львівтеплоенерго» завдяки автоматизації виробництва теплової енергії та зменшення споживання енергоносіїв.

Також завдяки передбаченим у Проекті встановленням ІТП у житлових будинках (йдеться про Сихівський житловий масив), мешканці матимуть змогу самостійно регулювати подачу теплоносія в будинок та економити кошти.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин