Виконком схвалив зміни до міського бюджету Марія Демчина

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету розглянули три бюджетні питання. Два з них – про збільшення видатків юридичному департаменту та надходження субвенції – схвали з подальшим затвердженням на сесії міської ради, третє ж – про перерозподіл коштів управління охорони здоров’я – винесуть завтра на розгляд сесії.


«Пропонується збільшити видатки юридичному управлінню для сплати авансового внеску в сумі 369 тис. грн. за рахунок зменшення видатків Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю. До зарплати інспекції це не має жодного відношення. Також ми просимо включити ще три субвенції – дві з обласного бюджету: одну для охорони здоров’я на придбання медикаментів для хворих на цукровий діабет, і другу – на придбання квартири для дитини-сироти.  І третя субвенція –  з державного бюджету – 3 млн. на грошову компенсацію за неналежні житлові умови», - зазначила Ліна Миколаїв, заступник директора департаменту фінансової політики ЛМР.

Також схвалили зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводить за кошти бюджету розвитку міського бюджету, проте із правками, оскільки, як зауважила  директор департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич, ЛОДА  ще не визначилась по перерахуванні 50 млн. грн. субвенції – чи в загальний фонд, чи в фонд бюджет розвитку. «Ми закладаємо 50 млн. грн., але за потреби, доопрацюємо», – зазначила вона.

Окрім того, було запропоновано перерозподілити видатки управління охорони здоров’я, зокрема – збільшити видатки для виплати заборгованості заробітної плати за липень-серпень працівникам стоматологічним поліклінікам за рахунок зменшення видатків  на придбання медикаментів. Проте, як зазначив міський голова, це рішення потрібно приймати, маючи чітку позицію бюджетної комісії та депутатського корпусу, тому це питання винесуть завтра на розгляд сесії міської ради.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин