Виконком вніс зміни до загального фонду міського бюджету та бюджету розвитку Марія Демчина

Сьогодні, 27 червня,  під час засідання виконавчого комітету внесено зміни до міського бюджету Львова на 2017 рік, а також схвалено зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть фінансуватись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова. Відповідні ухвали будуть винесені на розгляд сесії міської ради.  


«Є 4 позиції, і я б зупинився на двох питання. Пропоную збільшити видатки юридичному департаменту на суму 228 тис грн. на заробітну плату, у зв’язку зі  збільшенням штатної чисельності працівників. І друге – управління культури пропонує: в першому додатку – із фінансування 6 об’єктів бюджету розвитку зняти 1 млн 365 тис грн. і направити на різні культурні заходи, і в другому додатку – ще зняти 1 млн 116  тис грн. по 6 об’єктах, і з них 556 тис грн. скерувати на поточний ремонт, і 550 тис – на культурні заходи», - зазначив директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук.

Як додав міський голова Львова Андрій Садовий, місто повинно жити в умовах прийнятого бюджету, тому якщо в певному структурному департаменті чи управлінні є потреба додаткового фінансування, то її потрібно вирішувати в межах тих коштів, які виділено на фінансування на поточний рік. 

Також на виконкомі схвалили зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть фінансуватись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова.

Фото Олександр Мазуренко

«Ми пропонуємо на сесійне засідання винести зміни по головних розпорядниках коштів – це технічні зміни, які пропонують головні розпорядники коштів, і також додатково виділити кошти, насамперед, на премію нашим працівникам комунальних підприємств, які зараз працюють у складному режимі – це наші двірники, які прибирають майданчики ТПВ. Також пропонуємо виділити кошти для проведення робіт по «Львівтеплоенерго» і «Львівводоканалу» для того, щоб в місті працював перинатальний центр, на який виділяються кошти з обласного і державного бюджетів. Водночас, це забезпечення гарячим водопостачанням мешканців міста, і ми пропонуємо виділити кошти в статутний фонд «Львівтеплоенерго» і «Залізничнетеплоенерго». Також пропонуємо виділити кошти для забезпечення компенсації вивезення твердих побутових відходів. Ще один дуже важливий проект – проект громадського бюджету, і є вже від головних розпорядників кінцеві суми для того, щоб забезпечити виконання тих робіт, тому ми просимо додатково виділити 3 млн 200 тис грн. на ці речі. Ще для «Львівелектротрансу» – 15 млн грн. на забезпечення оплати по споживанню електроенергії за літні місяці. Минулої сесії прийнята програма по ліфтах, і ми 9 млн. передбачаємо, щоб розпочати і заміну ліфтів, і капітальні ремонти по ліфтовому господарству», - розповіла директор департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин