Визначено банк, який обслуговуватиме бюджет розвитку Львова у 2018 році Ганна Пищула

Сьогодні, на засіданні виконавчого комітету затверджено рішення «Про визначення державного банку щодо обслуговування коштів міського бюджету м. Львова у частині бюджету розвитку у 2018 році». Враховуючи рекомендацію постійної комісії фінансів та планування бюджету ЛМР, виконавчий комітет вирішив, що обслуговування коштів міського бюджету м. Львова у частині бюджету розвитку у 2018 році буде здійснюватися у Львівській обласній дирекції публічного акціонерного товариства «Акціонерний банк «Укргазбанк».


«Коли сесія Львівської міської ради приймала ухвалу про бюджет Львова на 2018 рік, вона зобов’язала виконком визначити, за погодженням з бюджетною комісією, банк у якому обслуговуватиметься бюджет розвитку. Бюджетна комісія розглянула це питання і рекомендує залишити «Укргазбанк», як банк, який обслуговуватиме бюджет розвитку у цьому році, адже впродовж двох років роботи з ним жодних зауважень не було і співпраця відбувається на високому рівні.

Однак наголошую, що це не стосується депозитів. Визначення банку для депозитів ми розглядається окремо: буде відбуватися конкурс і його визначатиме конкурсна комісія. Хто дасть більший відсоток, той буде переможцем», - доповів Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики ЛМР.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Квітня, 2018 Понеділок
22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин