Внесено зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова Ганна Пищула

Депутати затвердили зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова. Зміни внесено відповідно до пропозицій головних розпорядників коштів та погоджено на засіданні профільних депутатських комісій.


Згідно з прийнятою ухвалою, міська рада затвердила зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова, зміни до розподілу видатків міського бюджету м. Львова на 2017 рік за головними розпорядниками коштів.

Також встановлено, що залишки коштів за субвенціями бюджету м. Винники та смт. Рудне на кінець бюджетного періоду зберігаються на рахунках міського бюджету м. Винники та селищного бюджету смт. Рудне і використовуються у наступному бюджетному періоді з врахуванням цільового призначення субвенцій за рішеннями Винниківської міської ради та Рудненської селищної ради.

Додаток 1

Додаток 2

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Квітня, 2018 Понеділок
більше новин