З початку тижня працівники КП «Адміністративно-технічне управління» склали 28 вимог та 19 протоколів порушень правил благоустрою у Львові Марія Демчина

Як повідомили в КП «Адміністративно-технічне управління», найбільше протоколів було складено у Франківському районі Львова – 16, у Галицькому та Шевченківському  районах – по 2. Вимог найбільше склали у Сихівському та Шевченківському районах – по 7, у Франківському і Галицькому районах – по 5, та 3 вимоги у Личаківському районі.


«Під час обстежень працівники відділу благоустрою КП «Адміністративно-технічне управління» найбільше порушень виявили відповідно до пункту 20.1.17 «Правил благоустрою м. Львова», зокрема – забруднення території, вулиці тощо, викликане виконанням будівельних робіт понад нормативні терміни, вказані у дозволі, а також п. 20.1.24. – самочинне встановлення літніх майданчиків, відгороджень, постійних і тимчасових огорож, риштувань, дорожніх знаків, кіосків, стаціонарних яток, спеціальних конструкцій зовнішньої реклами та несвоєчасна їх перереєстрація. Також були порушення пункту 20.1.21. – відсутність урн для сміття на об’єктах, вказаних у п.4.2.9 цих Правил»,  повідомили в КП «Адміністративно-технічне управління» ЛМР.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин