Затверджено зміни до міського бюджету м. Львова на 2017 рік Ганна Пищула

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив зміни до міського бюджету м. Львова на 2017 рік та затвердив зміни до переліку об’єктів, які у 2017 році будуть фінансуватися з бюджету розвитку міського бюджету.


Як повідомив Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики ЛМР, запропоновані зміни будуть розглянуті на сесії Львівської міської ради.

Зокрема: пропонується виділити 40 тис. грн управлінню освіти на оплату послуг з ремонту; департаменту фінансової політики збільшити видатки на 80 тис. грн для доопрацювання Програми Єдиної інформаційної системи управління бюджетом; управлінню комунальної власності пропонується збільшити видатки на 170 тис. грн. для сплати авансового внеску за подання заяви про примусове виконання судового рішення; управлінню адміністративних послуг, з метою забезпечення безперебійної роботи центрів надання адміністративних послуг, пропонується збільшити видатки на суму 591 тис. грн.; департаменту адміністрація міського голови пропонується збільшити видатки на 50 тис. грн на Програму реалізації зовнішніх зв’язків; Інспекції держархбудконтролю пропонується збільшити видатки 654 тис. грн. для оплати праці і нарахувань до кінця поточного року; департаменту житлового господарства та інфраструктури пропонується збільшити видатки на 18,7 тис. грн. для оплати електроенергії та ін.

За словами Ірини Кулинич, директора департаменту економічного розвитку ЛМР, також відбувся перерозподіл коштів згідно з пропозиціями головних розпорядників. Так, передбачено виділити кошти для ЛКП «Львівавтодору», ЛКП «Львівелектротранс» та ЛК «АТП № 1» для оплати придбаних автобусів.

Нагадаємо, прийняті рішення будуть розглядатися на сесії Львівської міської ради 14 вересня.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин