Завтра у Львові говоритимуть про нові правила працевлаштування іноземців в Україні та чи вплинуть вони на інвестиційний клімат Тетяна Пасічник

Чи вплинуть зміни у законодавстві на інвестиційний клімат України, міграційні потоки та ринок праці – це питання обговорюватимуть завтра на прес-конференції, організатором якої є Західноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації.


Нагадаємо, 23 травня 2017 року в другому читанні Верховна Рада проголосувала Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення бар'єрів для залучення іноземних інвестицій (щодо скасування реєстрації іноземних інвестицій та внесення змін в правила працевлаштування та тимчасового проживання іноземців) №4541. 26 червня Президент України  Петро Порошенко підписав Закон і він вступить в дію через 3 місяці після його публікації.

Захід відбудеться у прес-клубі (проспект Шевченка, 11, 2 поверх), 5 липня о 10:00 год. Реєстрація учасників почнеться о 9.30 год.

Спікери зустрічі: Мар’яна Луцишин, регіональний менеджер Європейської Бізнес Асоціації; Христина Онищенко, партнер компанії “Nexia DK. Auditors & Consultants”; Сергій Кіраль, народний депутат України.

Увага! Попередня акредитація є обов’язковою умовою для участі у зустрічі і відкрита до 17:00 год 4 липня 2017 року.

Для акредитації та отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся за телефоном: Юлія Скрилюк, 0966751189 або по e-mail: yulia.skryliuk@eba.com.ua

Довідка

Західноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації, що розташований у Львові, був створений в березні 2004 року, з метою підтримки компаній з іноземними інвестиціями, які працюють в західному регіоні України. Офіс обслуговує понад 100 компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації в цьому регіоні, і регулярно проводить загальні збори членів Асоціації та організовує різноманітні заходи для них. Працюють 8 комітетів і 2 робочі групи, в рамках роботи яких, бізнесмени обговорюють розвиток галузі що їх цікавить, та визначають спільну позицію щодо проблемних питань та їх вирішення. Детальна інформація на сайті: www.eba.com.ua.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
19 Квітня, 2018 Четвер
більше новин