Завтра у Львові говоритимуть про те, чи вплинуть нові правила працевлаштування іноземців в Україні на її інвестиційний клімат Прес-служба ЛМР

Завтра відбудеться прес-конференція Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації на тему «Чи вплинуть нові правила працевлаштування іноземців в Україні на її інвестиційний клімат?».


Нагадаємо, 23 травня 2017 року в другому читанні Верховна Рада проголосувала Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення бар'єрів для залучення іноземних інвестицій (щодо скасування реєстрації іноземних інвестицій та внесення змін в правила працевлаштування та тимчасового проживання іноземців) № 4541. Цим законом визначаються нові базові аспекти оформлення дозволу на застосування праці іноземців та виду на проживання. Передбачається, що це спростить залучення іноземних менеджерів і висококваліфікованих іноземних працівників, необхідного на перших етапах розвитку дочірнього підприємства в Україні.

Західноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації запрошує взяти участь у прес-конференції, що має на меті обговорення змін у законодавстві щодо працевлаштування іноземців, їх впливу на інвестиційну привабливість країни, міграційні потоки та ринок праці.

Захід відбудеться у готелі «Леополіс» 5 липня о 10.00 год. Реєстрація учасників зустрічі почнеться о 9.30 год.

Спікери зустрічі: Мар’яна Луцишин, регіональний менеджер Європейської Бізнес Асоціації; Христина Онищенко, партнер компанії «Nexia DK. Auditors & Consultants»; Сергій Кіраль, народний депутат України; Гавхар Ібрагімова, директор компанії «Залтех Україна». До участі також запрошено представників Львівського обласного центру зайнятості та Державної міграційної служби у Львівській області.

Увага! Попередня акредитація є обов’язковою умовою для участі у зустрічі і відкрита до 15.00 год. 04 липня 2017 року. Для акредитації та отримання додаткової інформації звертатись: Юлія Скрилюк, 0966751189 або e-mail: yulia.skryliuk@eba.com.ua

Довідка

Західноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації, що розташований у Львові, був створений в березні 2004 року, з метою підтримки компаній з іноземними інвестиціями, які працюють в західному регіоні України. Офіс обслуговує понад 100 компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації в цьому регіоні, і регулярно проводить загальні збори членів Асоціації та організовує різноманітні заходи для них. Працюють 8 комітетів і 2 робочі групи, в рамках роботи яких, бізнесмени обговорюють розвиток галузі що їх цікавить, та визначають спільну позицію щодо проблемних питань та їх вирішення. Детальна інформація на сайті: www.eba.com.ua.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин