Завтра у Львові розпочинаються Дні фінансової обізнаності Романа Куць

З 1 по 3 листопада у Львові пройдуть Дні фінансової обізнаності. Захід проводиться під гаслом «Керуй фінансами впевнено!» і покликаний заохотити львів’ян приділити ще більше уваги управлінню власними фінансами та бюджетом, підготувати молодь до прийняття впевнених та зважених фінансових рішень.


У ці дні відбуватимуться інтерактивні тренінги, ігри та семінари для молоді, лекції та презентації від провідних фінансистів країни. Охочі зможуть відвідати також унікальну історичну експозицію українських грошей та сучасних пам’ятних монет, що вперше представлена за межами Національного банку України.

До Львові приїдуть 15 професійних спікерів, аби навчити львів’ян упевнено керувати фінансами. Головні організатори та учасники проекту: Національний банк України, USAID «Трансформація фінансового сектору», ДВНЗ «Університет банківської справи», Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО), компанія Visa, Незалежна асоціація банків України (НАБУ).

Заходи  «Дні фінансової обізнаності» проходитимуть у Будинку вчених за адресою вул. Листопадового Чину, 6.

Представників ЗМІ запрошують на прес-конференцію, що відбудеться 1 листопада о 12.00 у Будинку вчених (зала 1), опісля о 13.00 пройде урочисте відкриття.

Детальніше тут.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин