Завтра у Львові відбудеться семінар «Корпоративна соціальна відповідальність: оціни свою компанію» Романа Куць

Центр «Розвиток КСВ» у партнерстві з департаментом економічного розвитку Львівської міської ради та Львівською торгово-промисловою палатою за підтримки Посольства Королівства Норвегії в Україні запрошують міжнародні і українські компанії на семінар «Корпоративна соціальна відповідальність: оціни свою компанію», що відбудеться 5 вересня 2017 року у конференц-залі готелю «Rius» за адресою: вул. Академіка Гнатюка, 12А. Участь у заході – безкоштовна.


У межах проекту експертна організація Центр «Розвиток КСВ» вже провела дослідження серед інвесторів, яке продемонстувало, що компанії-інвестори не є активними у просуванні відповідальної бізнес-поведінки (більшість з них просто виконує політику комплаєнс). Враховуючи міжнародні і українські вимоги до бізнесу стосовно відповідальної поведінки бізнесу, компаніям потрібно приділяти більше уваги до цього питання.  Тому, на основі цих вимог Центр «Розвиток КСВ» розробив самооцінку для компаній і рекомендації щодо відповідальної бізнес-поведінки.

Самооцінка компаній і рекомендації будуть представлені під час семінару, що відбудеться завтра, 5 вересня, з 12:00 по 15:00. Учасники, представники компаній, зможуть дізнатися більше про:

- міжнародні норми для ведення відповідального бізнесу, в тому числі Керівні принципи ОЕСР для багатонаціональних компаній;

- рекомендації компаніям, як впроваджувати корпоративну соціальну відповідальність  в Україні;

- кейси з відповідальної бізнес-поведінки українських і міжнародних компаній в Україні;

- створення Національного Контактного пункту з просування Керівних принципів ОЕСР для багатонаціональних компаній при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі в Україні та сферу його відповідальності.

Також, учасники зможуть пройти самооцінку для своєї компанії, ознайомитися з веб-сайтом і керівництвом для компаній з відповідальної бізнес-поведінки.

Участь у заході – безкоштовна.

Реєстрація обов’язкова (прохання вказати ПІБ, компанію, посаду та контактні дані).

E-mail: ld@csr-ukraine.org

Контактна особа: Юрій Булик (+38 050 431 888 7)

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин