8 січня відбудеться концерт Коляда на !FESTrepublic Христина Процак

Torban, LIRWAK, Joryj Kłoc будуть грати святкову програму на Різдво у Львові. У програмі концерту - українські давні колядки з щедрівками в сучасному звучанні. І Torban, і LIRWAK, і Joryj Kłoc - грають на давніх українських інструментах: трембіта, гуцульський бубон, бойран, дримба. Усі три гурти гратимуть на колісній лірі.


Колядування відбудеться 8 січня на !FESTrepublic о 19:00 год. Квитки на Gastroli

Довідка

Torban - молодий львівський гурт, названий на честь “панської бандури”.

Кожен учасник володіє кількома інструментами: колісною лірою, гітарою, концертиною, сопілкою, дримбою, гуцульским бубеном, і звичайно, - особливі голоси.

Гурт гратиме і співатиме давні коляди з усіх регіонів України, а також кілька весільних пісень.

LIRWAK - це молодий проект, створений екс-учасниками гурту Joryj Kloc - Гордієм Старухом та Олесем Ковалем. В процесі музичних пошуків до них також долучився Андрій Петрук, актор Львівського театру імені Леся Курбаса. Кожен з музикантів володіє досвідом і не одним інструментом. Гурт не припиняє експериментувати з автентичною музикою, проте шукає нових ходів взаємодії з нею.

Joryj Kłoc - галицько‑волинська обрядова гіп-гоп-дайбоже-рок-етно-чорт ватага, яка на підмостках коїть «шалену розруху» з різдвяною програмою КOZA. Вона містить 13 давніх первотвірних коляд, збережених у своїх мелодіях та текстах. 12 з них - древні українські коляди. Ще одна — давня польська, яку гурт надибав під час мандрівок Польщею.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Квітня, 2018 Понеділок
більше новин