«Є домовленість з власником надбудови в будинку на вул. Чупринки, 62 про добровільний демонтаж», - Андрій Москаленко Ганна Пищула

Як повідомив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку, досягнуто домовленості з власником скляної надбудови в будинку на вул. Чупринки, 62 про добровільний демонтаж конструкції.


«Позавчора ми мали зустріч з власником скляної надбудови на вул. Чупринки, 62, паном Олегом Петриком. Досягнуто домовленості, що, якщо будуть дозволяти погодні умови, то з цієї п’ятниці, 9 лютого, або з наступного понеділка, 12 лютого, він розпочне добровільний демонтаж цієї конструкції», - розповів Андрій Москаленко.

За його словами, також запланована зустріч із власником надбудови в будинку на вул. Беринди, 3.

Нагадаємо, питання скляних надбудов в будинках на вул. Чупринки, 62 та вул. Беренди, 3 було розглянуто під час минулого засідання сесії Львівської міської ради, 25 січня.

Як підкреслив міський голова Львова, схожа ситуація була з надбудовую в центральній частині міста на будівлі «Гранд Готелю». Однак власник з розумінням поставився і демонтував скляну надбудову.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Лютого, 2018 Четвер
більше новин