До кінця 2017 року проведуть ще два архітектурні конкурси на кращі проектні пропозиції Романа Куць

За останній два роки було проведено 8 архітектурних конкурсів на найкращі проектні пропозиції облаштувань громадських просторів, побудови важливих для міста приміщень тощо. До кінця 2017 року планують оголосити ще два: по громадському просторі біля кінотеатру Довженка та на місці заводу у межах вул. Одеської - вул. Городоцької. Про це під час брифінгу повідомив начальник управління архітектури та урбаністики Юліан Чаплінський.


«Цього року ми проведемо конкурс на громадський простір на Сихові біля кінотеатру Довженка. У нас на це вже є рішення виконкому.

Також цьогоріч буде ще один приватний конкурс, де управління архітектури та урбаністики рекомендувало провести конкурс по заводу у межах вул. Одеської - вул. Городоцької над військовою частиною. Інвестор на цьому місці планує будувати житловий квартал, але так як це історичний ареал і дуже близька дистанція до церкви Юра, то ми запропонували зробити конкурс. Конкурс вже закрито, 26 учасників надіслало роботи. Ми переглянули попередньо зашифровані роботи – рівень цих робіт фантастично високий. Через тиждень буде засідати журі і ми публічно оголосимо переможця. Замовником цього конкурсу є завод «Львівавтозапчастини». Вони є власниками нерухомості і хочуть зробити інвестиційний проект, щоб різні інвестори могли брати участь», - зазначив начальник управління архітектури та урбаністики Юліан Чаплінський.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Січня, 2018 Понеділок
більше новин