Інститут стратегії культури розпочинає свою роботу

На виконання Стратегії розвитку культури міста Львова 2025 створено окрему комунальну установу – Інститут стратегії культури. Підпорядкований департаменту розвитку Львівської міської ради, Інститут буде займатися аналітикою, моніторингом, освітніми та комунікаційними проектами у сфері культури – ЛМР вже затвердила його Програму діяльності на 2018-2021 рр [ https://www8.city-adm.lviv.ua/inTEAM/Uhvaly.nsf/(SearchForWeb)/59D0276250162748C22582260029616F?OpenDocument ] .


Пріоритетні напрямки діяльності Інституту – підвищення ефективності культурних установ, залучення мешканців до творення культурного життя міста, налагодження горизонтальних і вертикальних зв’язків між діячами культури, модернізація системи формальної освіти, підтримка і розвиток неформальної культурної освіти впродовж життя.

Щоб допомогти міським закладам культури розвиватися і забезпечувати високоякісні культурні послуги для містян і гостей Львова, Інститут розробить спеціальну програму з децентралізації, брендування та просування культурних закладів та туристичних об’єктів. Також йдеться про створення «мережі культури» – комунікативної платформи для установ, закладів та організацій культури, що діють на території м. Львова.

Ще одне важливе завдання Інституту – розробка Положення, створення та адміністрування Фонду культури, який, згідно Стратегії, мав би збирати та розподіляти на прозорих засадах додаткові ресурси для культурних проектів.

Міжнародна співпраця у сфері культури теж покладена на новостворений Інститут. Аплікація на Європейську столицю культури та культурна дипломатія Львова внесені у Програму роботи до 2021 року. Серед заходів також – міська програма резиденцій для митців та менеджерів у сфері культури.

Наразі завершується формування команди Інституту та реєстраційних процедур, і розпочинається робота над скликанням наглядової ради та створенням власної айдентики і сайту. Вже незабаром відбудеться перша презентація Інституту стратегії культури та його програми роботи для широкого загалу.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Травня, 2018 Середа
22 Травня, 2018 Вівторок
більше новин