ЛКП «Інститут просторового розвитку» розроблятиме концепцію проспекту у Вінниці Романа Куць

У понеділок, 5 лютого, завершилась конкурсна процедура відбору команд-учасниць містобудівного конкурсу у форматі Студій ідей. Метою цього конкурсу є розробка концепції просторово-планувальних рішень для проспекту Коцюбинського та району Замостя у Вінниці. Львівське комунальне підприємство також взяло участь у цьому конкурсі та стало одним із трьох організацій, які братимуть участь у розроблені концепції цього проспекту.


«Переважно на всіх конкурсах дають стандартні завдання: напрацювати вирішення і концепцію для певної вулиці. У цьому ж конкурсі оцінювали вже напрацювання, які команда має. Нам потрібно було подати мультидисциплінарну команду фахівців, які компетентні у сфері транспортного і ландшафтного планування та містобудування. Відтак, ми склали команду з представників ЛКП «Львівавтодор», ЛКП «Інститут просторового розвитку» та урбаніста з Одеси, який там займається дизайном вулиць. Нашим завданням було подати три проекти, де ми вже вирішували завдання, схожі на бульвар Коцюбинського у Вінниці. Оскільки цей бульвар починається від вокзальної площі і закінчується практично у центрі міста, то з наших проектів ми подали площу Двірцеву і вулицю Бандери. На бульварі Коцюбинського є смуга озеленення, де треба облаштовувати громадські простори, тому третім проектом ми подали проект розширення пішохідних зон. Так ми пройшли перший етап конкурсу. У другому етапі ми спільно з представниками з Швейцарії, Києва, Івано-Франківська та Вінниці спільно напрацьовуватимемо та розроблятимемо концепцію проспекту Коцюбинського у Вінниці», - зазначила начальник відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олександра Сладкова.

З 16 заявок, що надійшли, одна відхилена як неповна. З 15 прийнятих заявок обрано три команди урбаністів, що братимуть участь у Студіях ідей:

  • Львівське комунальне підприємство «Інститут просторового розвитку», м. Львів;
  • Громадська організація «Урбан Куратори», м. Київ;
  • Urban Consulting Group (ТОВ «Ю Сі Джи»), м. Івано-Франківськ.

Відбір команд здійснено членами Координаційного комітету відповідно до критеріїв оцінки, визначених конкурсною процедурою. У першу чергу оцінювались компетенції учасників у сферах містобудування, транспортного та ландшафтного планування.

Стартовий захід у рамках Студій ідей відбудеться 13 лютого у Вінниці. Тоді урбаністи отримають інформацію щодо району Замостя та проспекту Коцюбинського й зможуть ознайомитись з територією.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Лютого, 2018 Вівторок
19 Лютого, 2018 Понеділок
більше новин